מי אנחנו?

חברת Sound-Ideas נוסדה בשנת 2015 וכיום היא החברה המובילה בתחום תכנון והקמת בתים חכמים וחדרי קולנוע ביתיים. Sound-Ideas עובדת ומשתפת פעולה עם חברות בינלאומיות מהמובילות בתחום, חברות בעלות מוניטין וניסיון מקצועי של שנים.

אנו מייבאים ומשווקים את מיטב המותגים בתחום החשמל החכם, אודיו וידאו, רשתות אינטרנט חוטיות ואלחוטיות, מערכות בקרה ושליטה, מצלמות, אזעקות, אינטרקום, פתרונות אוטומציה למסכים ומקרנים, מערכות הצללה ומנועי וילונות מותאמי בית חכם.

זאת, יחד עם נבחרת מובילה של אנשי תכנות, שרטטים, מתקינים, מנהלי רשתות ועוד מאפשרים לנו להעניק ללקוחות החברה מענה אישי ומקצועי ולהפוך את ביתם לנוח וחכם באמת.

Sound-Ideas כחברה המתמחה בתחום, מספקת פתרון כולל ומלווה את לקוחותיה החל משלב התכניות ותכנון הבית, הדירה או המשרד, לשלבי ההתקנה ועד למסירה מלאה של כל המערכות "החכמות".

אחד מהיתרונות הבולטים של Sound-Ideas מתבטא ביכולת החברה לתת מענה גם ללקוחות בעלי תשתית קיימת ולמעשה להתקין מערכות חשמל חכם חדשות על תשתית זו, כך שאין צורך בשינוי מערכת החשמל הביתית.

בהקמת בתים חכמים, ליווי מקצועי והדוק שלנו עם הלקוח ובעלי המקצוע השונים בפרוייקט (מנהלי פרוייקט, אדריכלים, חשמלאים ,נגרים ועוד) כבר בשלבי התכנון הראשונים הינו הכרחי להצלחת הפרוייקט.

Sound-Ideas חרטה על דגלה להעניק ללקוחותיה חווית שירות איכותית המושתתת על הגינות, שקיפות, מקצועונות מובילה וחדשנות טכנולוגית. אנו מחויבים ליצירת ערך ללקוחותינו ולניהול הקשר האישי עימם, על בסיס של אמון מלא וזאת תוך בחינה והתאמה של צרכיהם המשתנים לאורך זמן.

Sound-Ideas הוקמה ע"י שלומי בן צור מתוך אהבה אמיתית לתחום לאחר למעלה מ 25 שנים בהם ליווה והוביל פרויקטים רבים בארץ ובחו״ל.

שלומי הוא ממייסדיי התחום בארץ ולאורך השנים קידם מאות פרויקטים, תוך ניהול שוטף של החברות שהקים. לאחר כ 11 שנים של היכרות ועשייה מקצועית משותפת, בשנת 2017 הצטרף לחברה תומר רוטבאום. תומר בעל וותק וניסיון של כ 15 שנים בתחום, בהם הוביל וניהל את מערך השיווק והמכירות בחברות הגדולות בענף. במסגרת תפקידו תומר ניצח על מאות פרוייקטים וליווה בהצלחה מאות לקוחות מרוצים.

Sound-Ideas מלווה את הלקוח עם מיטב עובדיה ומספקת ללקוחותיה את כל התשתית והשירות הנדרשים בשביל להפוך את ביתם לבית נוח וחכם. החברה בעלת מערך שירות שייעודו מתן שירות מקצועי ואמין ללקוחות החברה לאורך כל שעות היממה (24/7).

נשמח ללוות אתכם ולהיות לכם לשותפים בבניית בית חלומותיכם.

כתובתנו: רחוב המנופים 2 בהרצליה
בניין SEA VIEW בניין A קומה 7
טלפון לתיאום פגישה: 09-9500868

צור קשר