חשמל חכם

מערכות חשמל חכם או כמו שאנחנו מאמינים שצריך לקרוא להם "חשמל נוח ויעיל"  זה לא דבר חדש, בתים חכמים הוצגו בעבר בצורה כזו או אחרת בארה"ב כבר בשנת 1934 בתערוכה בשיקגו.

הגירסא המודרנית שאנו מכירים היום התפתחה בתחום התעשייה כפתרון לחסכון באנרגיה וחסכון בעלויות .

בתחילת שנות ה 90 החל השינוי בעיצוב דירות היוקרה והבתים הפרטיים וחלק גדול מעיצוב הבית הפך להיות התאורה ,ההצללה (וילונות,תריסים,צלונים) מיזוג אוויר, החימום התת רצפתי .

שינוי זה הצריך מהאדריכלים והמעצבים לחשוב לא פעם על מיקום המפסקים המרובים על הקירות וחשיבה של דרך ההפעלה של הבית ושל מערכות אלו כדי שיהיה גם נוח.

הרעיון שעומד מאחורי המערכת הוא הדרך הפשוטה והיעילה לתת לצרכן את היכולת להפעיל את המערכות המרובות שמותקנות בביתו מפנל שליטה אסטתי ונוח ואפילו מהסמארטפון\טאבלט מהבית או מחוצה לו בכל מקום על הגלובוס.

באמצעות מערכות חשמל חכם תוכלו בקלות וביעילות לשלוט ולהפעיל מגוון רחב של מכשירים בלחיצת כפתור אחת ולייעל את אורח החיים באופן משמעותי.

מערכות חשמל חכם מעניקות לכם שליטה בכל מכשירי החשמל מרחוק כולל פתרונות הצללה מתקדמים. כל גופי התאורה והחימום נשלטים על ידי מערכת בקרה מרכזית אחת.

אתם יכולים לכוון באופן מדויק את כמות האור הרצויה, להפעיל את החימום בדיוק רגע לפני שאתם חוזרים מיום עבודה, לכוון את הדוד באמצעות הנייד לאחר חזרה מחופשה ולכוון את הוילונות בדיוק בזווית הנכונה.

רמת השליטה המקסימאלית היא ייחודית לטכנולוגיה של חשמל חכם.

חשמל חכם הוא כיום הפתרון המתקדם ביותר עבור הבית שלכם.

בקלות וביעילות תוכלו להפוך את הבית שלכם לחכם אמיתי. באמצעות חשמל חכם אתם חוסכים באנרגיה ופועלים באופן אקולוגי על ידי שימוש מבוקר במשאבים. הכל מדויק ומתוזמן בדיוק לפי בקשתכם וצרכיכם.

Sound-ideas יכולה להפוך את הבית שלכם לבית חכם בין אם מדובר בהקמה מהיסוד ודורשת תכנון מורכב תוך ירידה לפרטי פרטים ובין אם מדובר בשימוש בתשתית הקיימת באמצעות שימוש באמצעים טכנולוגים מתקדמים אשר משדרגים את כל התשתיות של הבית ועד להתקנת חשמל חכם בצורה יעילה ונוחה עם מתן שירות 24/7 גם לאחר ההתקנה .

אנחנו עובדים עם החברות המובילות בתחום כגון:PHILIPS DYNALITE, VITREA,CRESTRON  CONTROL4.

צור קשר